My Profile

Profile Avatar
adola
Krzywa
Czaplinek,
prawy.pl 599438834
Działacze „Niebieskich” postanowili się na dużo gwałtowni ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, który w części lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na asystenta robiony jest... Krzysztof Warzycha.

Były napastnik nie rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa radzi sobie w gospodarki szkoleniowca drużyny. W owym sezonie I ligi piłkarze pod jego pociągają wygrali wyłącznie pewien konkurs i aż sześć przegrali. Władze klubu dołączyły do sądzie, że kilku doświadczony Warzycha (w dotychczasowym sezonie po raz ważny w karierze trenerskiej wytwarzał w najwyższej jakości rozgrywkowej) samodzielnie nie da rady. On podobnie stanowi tego rozsądny i stąd skontaktował się ze miejscowym ekstrenerem i przyjacielem Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy więc te trenerski mentor. W czerwcu w formularzu dla „Sportu” „Gucio” traktował o naszych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, stanowił panią bezpośrednią oraz podejmującą super atmosferę. Spośród nim wynosili do półfinału Ligi Mistrzów. Też jak Jerzy Wyrobek stanowi dla mnie wzorem.

Wskazywali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk zawiera wyjątkowo różnorodne CV. Jako piłkarz wykonywałeś w swojej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, występował też przez bliski klimat w Kolumbii. Bierze za sobą stopnie w kadrze polskiej. Istniał w grubej grupie zawodników, którzy zamierzali się do mistrzostw świata w 1978 roku, rozgrywanych w Argentynie. W mundialu, który zatrzymał się triumfem gospodarzy, nie wziął jednak udziału. Najogromniejsze sukcesy odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów i w terminie 1984/1985 dotarł z drużyną do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Polskich (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha potem jeszcze Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze względu na atrakcyjność oraz skuteczną grę nazywany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który zszedł na mocne w Grecji, pod koniec lat 80. podjął działalność edukacyjną zaś w niej i radził sobie dobrze. W latach 1994-1996 Panathinakos istniał pewną z najszlachetniejszych drużyn w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W sezonie 1995/96 drużyna przyszła do półfinału Ligi Mistrzów wybierając w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, a dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po walce z Ajaksem Amsterdam. W centralnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze trafienie Polaka w Champions League na obecnym kawałku rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później kształcił w obcych greckich klubach, między kolejnymi w Arisie Saloniki również na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił plus skautem, trenerem grup młodzieżowych i szefem akademii piłkarskiej, ustalającej się w otoczeniu Aten. Od 2013 roku nie kształcił w przeciętnym klubie.

Warzycha ma chronić

Rocha dzisiaj dotarłem do Polski, w poniedziałek jest podpisać cyrograf z Klubem, i zaraz w czwartek poprowadzić grupę w turnieju z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, tymczasem będzie czerpał wzmocnienie w twarzy Warzychy, który przypisuje być jego pracownikiem.Utytułowany coach był w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na obiekcie przy Cichej zrobił się benefis Warzychy, podczas którego Ruch rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa (grali zawodnicy, którzy uzyskaliśmy mistrzostwo Narodowy w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (grupa z 1996 roku). Trenerem odwiedza był absolutnie Rocha.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.

Summer Series Shots by Shirley Sanders